Vytvorili sme úspešne fungujúci systém

Jeunesse jvema tím je zložený so skupiny úspešných lídrov s vášňou, ktorý Vám pomôžu uspieť a dosiahnuť svoj plný potenciál.

Naše priority sú

Zdravie

Je pravda, že všetky peniaze, priatelia a úspechy neznamenajú nič, ak nemáte svoje zdravie. Naším poslaním je pomáhať každému človeku v našom tíme žiť zdravšie pomocou produktov Jeunesse na dennej báze.

Prosperita

Bohatstvo a prosperita sa nemeria iba v peniazoch, ale v hojnosti všetkého, čo je dobré v živote človeka. Jeunesse Vám môže poskytovať nielen úžasné reziduálne príjmy, ale môže tiež otvoriť dvere k prežívaniu prosperity rôznymi spôsobmi. Náš tím Vám pomôže dostať sa tam rýchlejšie!

Rast

Pre stovky tisíc ľudí na celom svete bol network marketing katalyzátorom v dosahovaní pozoruhodného osobnostného rastu. Náš tím sa venuje mentoringu, školeniam a Vášmu vedeniu, aby ste dosiahli nové úrovne osobnostného rozvoja.

Komunita

Čo by mohlo byť lepšie, než dokonalé zdravie a dosiahnutie finančných a životných cieľov? Byť súčasťou komunity ľudí, ktorí robia to isté a pomáhajú si navzájom. Naša prosperujúca komunita Vás povzbudzuje a inšpiruje k dosiahnutiu úspechov a vďaka tomu zažijete veľa zábavy a vytvoríte si úžasné nové priateľstvá!

Prečo sa pripojiť k nám?

Naši lídri majú desiatky rokov skúseností v oblasti network marketingu.
Pomohli sme množstvu ľudí dosiahnuť život-meniace príjmy a dosahovať ciele v Jeunesse
Naši lídri Vás vedú krokmi, a ukazujú Vám, ako uspieť v Jeunesse. Okrem toho sme vyvinuli systém jvema.sk, aby zobrazoval presné kroky, ktoré potrebujete podniknúť, aby ste maximalizoval svoj úspech v Jeunesse.
Naši skúsení lídri podporujú, koučujú a osobne mentorujú. Môžete si byť istí, že keď budete potrebovať podporu, budeme Vám k dispozícii.
Podporujeme tím týždennými vysielaniami a školeniami. Používame živé vysielania a tak podporujeme Vaše podnikanie.
Budujeme dynamickú a zábavnú komunitu Jeunesse. Od sociálnych sietí, živých hovorov až po živé stretnutia, ktoré sa konajú po celom svete.

Zoznámte sa so zakladateľmi

Maroš Grünvaldský

Maroš je otcom myšlienky a autorom jvema.sk. Network marketingu sa začal venovať na vysokej škole. Od jej skončenia sa už niekoľko rokov venuje network marketingu profesionálne. Postavil úspešnú sieť ľudí vo viac ako 15  krajinách sveta. Tento obchod buduje spolu so svojou priateľkou Veronikou a spoločne bývajú v Košiciach na Slovensku.

Kamil Andráš

Kamil je spoluzakladateľ systému jvema.sk a network marketingu sa úspešne venuje už niekoľko rokov. Posledných pár rokov na profesionálnej úrovni. Vybudoval sieť partnerov na Slovensku, ale aj v zahraničí. V súčasnej dobe žije na Slovensku v Košiciach.

Kde vo svete je tím jvema?

Náš tím sa nachádza v niekoľkých krajinách sveta a rozrastá sa o nové krajiny každý mesiac!

Slovenská republika
Česká republika
Poľská republika
Ukrajina
Dánske kráľovstvo
Austrália
Talianska republika
Spojené kráľovstvo
Spojené štáty americké
Nemecká spolková republika
Švajčiarska konfederácia
Španielske kráľovstvo
Maltská republika
Bulharská republika
Kanada
Japonsko
Spojené Arabské Emiráty
Litva