Predstavujeme Vám Jeunesse systém jvema

Ukážeme Vám kroky k úspechu a to ako ich duplikovať.

Tu je len pár vecí, ktoré získate

Privátny členský priestor

Možnosti budovať osobnú značku

Integrovanú Jeunesse URL stránku

Kompatibilnosť s mobilnými zariadeniami

Tímové školenia

Živé online vysielania

Funkčný krokový systém

Pravidelný tok informácií

Členstvo v rýchlo rastúcej komunite

Kalendár udalostí

Zdieľanie na sociálnych sieťach

Podklady na stiahnutie

Kompatibilnosť s mobilnými zariadeniami

Stránka jvema.sk aj celý systém sú kompatibilné s Vašim notebookom, tabletom, alebo smartfónom. Vďaka tomu môžete svoje podnikanie budovať kdekoľvek. U priateľov, v aute na cestách, alebo v čakárni u lekára.

V čom mi systém jvema pomôže?

Nájdete tu návody na spoluprácu s Vašimi ľuďmi a ich správne vedenie, aby napredovali a robili len osvedčené kroky. Všetky informácie sú rozdelené do niekoľkých úrovní, ktoré sa Vám sprístupňujú podľa Vašich potrieb a skúseností. Podporí sa tak Váš osobnostný rast.

Živé online vysielania a školenia

Zúčastňujte sa pravidelných tímových školení, ktoré Vám pomôžu riešiť praktické stránky Vášho podnikania, alebo pozvite svojich priateľov a známych na online predstavenia spoločnosti, kde sa dozvedia všetko o spoločnosti Jeunesse a o možnostiach, ktoré pre nich máme prichystané.

Informácie a využívanie produktov

Neoddeliteľnou súčasťou sú stále aktualizované informácie o produktoch Jeunesse. Návody na používanie týchto produktov. Referencie, ktoré podporujú rozširovanie Vášho podnikania a využívanie týchto výnimočných produktov.

Kalendár udalostí

Celý čas máte prístup ku kalendáru a viete aké udalosti čakajú Jeunesse, alebo náš tím. Svoj osobný kalendár môžete zdielať s Vašim tímom, alebo sponzorom.