Vďaka tomu sa stala Jeunesse po šiestich rokoch od vzniku miliardovou spoločnosťou. A to na základe jednoduchého princípu budovania siete samospotrebiteľov. To znamená, že tí, ktorí mali s produktmi dobré skúsenosti tak sa s nimi delili so svojimi známymi. Každý si tak nakupuje vo svojom vlastnom online obchode to čo sám potrebuje a vtedy keď to potrebuje. Každý rok sa obrat spoločnosti zdvojnásobuje a dostáva sa do povedomia viac a viac ľudí. Možno sú to pre Vás tak veľké čísla, že si to nemáte s čim porovnať. Tak takýto husársky kúsok sa zatiaľ podarilo spôsobiť iba spoločnostiam ako Facebook, Google, alebo Apple. Takže je to naozaj elitný klub. Každá z týchto spoločností je v súčasnosti globálnym fenoménom. Samozrejme už aj Jeunesse. Je tu však jeden veľký rozdiel. Na úspechu Jeunesse sa môžete podieľať aj Vy. Každý človek z toho môže niečo mať, pretože Jeunesse vznikla kvôli tomu, aby pomáhala ľuďom. Len na províziách už vyplatila naspäť ľuďom viac ako pol miliardy dolárov a v rámci charitatívnej nadácie Jeunesse Kids už pomohla niekoľkým miliónom detí po celom svete. Tu sú všetky tie čísla rozmenené na drobné:

13 000 objednávok každý deň,

150 ľudí každú minútu používa produkt Instantly Ageless

10 000 kusov kozmeceutík Luminesce kúpených každý deň

160 000 ľudí vyhľadáva na internete Jeunesse každý deň

9 000 000 návštev stránok Jeunesse za mesiac

3 ľudia sa pripájajú k Jeunesse každú minútu, čo je viac ako 4300 ľudí každý deň

To boli čísla za rok 2015. A v roku 2016 je to znova dvojnásobok.

Čo za tým všetkým je? Odpoveď je jednoduchá. Y.E.S. – Youth Enhancement System. V preklade systém zdokonaľovania mladosti. Tento systém sa zameriava na všetky aspekty starnutia a to na úrovni DNA. Vďaka tomu sa telo dokáže o seba postarať samo a to v ohromne krátkom čase. Produkty Jeunesse podporujú v tele udržanie homeostázy. Vtedy telo pracuje v rovnováhe tak ako má. Pretože je samoliečiteľné, len je potrebné mu niekedy pomôcť. Tento systém využíva technológiu dospelých ľudských kmeňových buniek vo svojich kozmeceutikách na vonkajšie použitie a rôzne nutraceutiká na vnútorné použitie, ktoré fungujú na úrovni DNA. Nie je porovnateľný s ničím, čo ste doteraz poznali a používali. Na svete existuje veľké množstvo vynikajúcich výživových doplnkov a produktov, ktoré pomáhajú. Nič však nie je tak efektívne a hlavne účinné. Je to unikátny systém, ktorý už pomohol miliónom ľudí na celom svete.

yes slide 2

Tých referencií je obrovské množstvo už aj na Slovensku, alebo v okolitých štátoch. Tieto produkty však nie sú určené na liečenie diagnóz. Preto tieto referencie nie je možné len tak zverejňovať. Pokiaľ však máte záujem sa k ním dostať tak kontaktujte človeka, ktorý Vám ukázal tento článok. Možno Vám tento článok ukázal Váš známy na základe jeho vlastnej skúsenosti. Pretože už aj na Slovensku a v Česku sa už o tom presvedčili desaťtisíce ľudí. Ja mám svoje vlastné osobné skúsenosti a takisto skúsenosti zo svojho okolia a tímu ľudí v štrnástich krajinách po celom svete a veľmi rád Vám ich poskytnem. Čo však môžem zverejniť rovno teraz tak to sú referencie kozmeceutík Luminesce, ktoré vidíte nižšie. Všetky obrázky sú po používaní produktov od pár dní do niekoľkých týždňov.

fdsfd

Nebudem tu rozpisovať na základe akých technológií to tak funguje, ani to koľko vedcov a lekárov z celého sveta na tom pracovalo. Tieto podrobnosti si môžete kedykoľvek zistiť. Dôležité sú výsledky a čísla, ktoré hovoria za všetko. Človek tomu uverí aj tak až vtedy, keď to vyskúša na sebe. Ak chcete viac informácií o tom, ako sa na tak ohromnom úspechu spoločnosti Jeunesse môžete podieľať aj Vy tak nás kontaktujte na podpora@jvema.sk. Pokiaľ hľadáte niečo, čo by mohlo zlepšiť Váš zdravotný stav a už naozaj neviete na koho sa obrátiť, lebo ste už vyskúšali všetko možné tak kontaktujte toho človeka, ktorý Vám poslal tento článok. Opakujem, výsledky sú neuveriteľné, aj keď produkty nie sú určené na liečbu diagnóz.

Toto je to najefektívnejšie a najpokročilejšie čo nám moderná veda umožnila využívať najbližších 20 rokov. Dovtedy však ľudstvo znova objaví nové technológie takže sa posunieme ešte o krok ďalej. 

Kontaktovať nás môžete aj tu:

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Ako ste sa dostali na web jvema.sk?

Pozval ma sem:

Vaša správa

118840 Zobrazení celkom 28 Zobrazení dnes

Komentáre

komentárov