Možno poznáte ten kolobeh ráno vstať a ísť do práce. Poobede sa vrátiť a ďalší deň znova to isté. Už v pondelok sa tešiť, kedy už konečne príde víkend. Keď človek začína pracovať okolo dvadsiatky tak ho čaká 40 takýchto rokov a viac ako 2000 týždňov, ktoré strávi čakaním na voľný víkend. To je 480 mesiacov a 480 výplat. Otázka znie: Toto si naozaj prajeme?

Väčšina ľudí však žije z mesiaca do mesiaca. Dá sa povedať že iba prežíva. Nakupujú na splátky a tým pádom ešte viac znižujú svoje možnosti. A teraz si predstavte mladých ľudí, ktorí chcú bývať vo svojom vlastnom byte alebo dome. Investícia najmenej niekoľko desiatok tisíc. Jediná možnosť je hypotéka na 20 a viac rokov. Takže 20 rokov kým je človek ešte mladý trávi splácaním toho po čom tak veľmi túžil.

Preto veľa ľudí odchádza do zahraničia a snaží si ako tak zarobiť peniaze navyše. Je to ale výhra? Zarobia niekoľkokrát viac ako na Slovensku, ale musia obetovať veľmi veľa. Ubehnú roky, vrátia sa, minú zarobené peniaze a zamestnajú sa na Slovensku za omnoho nižší plat ako boli zvyknutí. Niektorí sa radšej nevrátia a zvyknú si na život vonku.

better-life1

Čo teda robiť?

Čo sa dá zmeniť, aby sme nemuseli pracovať 40 rokov na sny niekoho iného?

Pre mňa je odpoveď veľmi jednoduchá, pretože som na to už prišiel. Pre mnoho ľudí je to však stále záhadou, pretože sa nedostali k potrebným informáciám. Je tu však jeden háčik. Nie je to pre každého. Pretože veľa ľudí nič nehľadá. Sú spokojní tam kde sú a je im jedno čo sa okolo nich deje. Títo ľudia zomreli v dvadsať päťke a pochovajú ich v osemdesiatke.

Patríte medzi ľudí, ktorým nie je jedno čo s nimi bude?

Chcete v živote niečo dosiahnuť?

Máte ciele, ktoré chcete realizovať, ale nenašli ste zatiaľ žiadnu príležitosť?

Tou príležitosťou je a bude network marketing. Teraz nebudem písať o network marketingu ako takom, pretože som sa mu venoval v iných článkoch na tomto webe. Napríklad čo je network marketing sa dočítate TU. O výhodách network marketingu a možnosti práce kdekoľvek sa dočítate TU.

Teraz budem hovoriť o príležitosti, ktorú som využil ja a vďaka ktorej už nikdy nebudem musieť riešiť to, či budem mať peniaze na najbližší mesiac. Či môžem natankovať plnú nádrž, alebo len za 20 eur. Či pôjdem na dovolenku autom do Chorvátska, alebo radšej na Bali. Začal som spolupracovať s teraz už miliardovou značkou Jeunesse Global. Ak ste o nej náhodou ešte nepočuli tak v roku 2015 dosiahla obrat jednej miliardy dolárov, čím sa zaradila medzi svetové spoločnosti ako Apple, Facebook, Google,… Je to preto, lebo to dosiahla po 6 rokoch od svojho vzniku. K tomu sa zatiaľ ani len nepriblížila žiadna iná spoločnosť v tomto odvetví.

Je tu ale jeden veľký rozdiel. Spoločnosti, ktoré som menoval pred chvíľou nepôsobia v network marketingu, takže vám neumožnia stať sa obchodným partnerom a budovať svoj vlastný biznis pod ich značkou. Za tých 6 rokov čo spoločnosť stále rýchlejšie rastie stihla vytvoriť viac ako 100 milionárov a tisíce ľudí zarábajúcich niekoľkonásobne viac ako je naša priemerná mzda. Som veľmi vďačný za to, že aj ja som to pred pár rokmi pochopil a v súčasnosti mám tím v niekoľkých krajinách sveta.

Fish-runs-towards-a-better-life_1920x1200

Čo dodať na záver? Je na každom z nás či chce svoj život žiť, alebo prežívať. Popísal som tu príležitosť, ktorá zmenila život mne. Ak aj vy hľadáte v živote správnu cestu tak mi napíšte. Veľmi rád vám poskytnem ďalšie informácie.

Pokiaľ niekto zdieľa tento článok, alebo vám ho poslal tak ho takisto kontaktujte, pretože je veľký predpoklad, že je to úspešný človek, ktorý vám veľmi rád pomôže v dosiahnutí vašich cieľov.

1537 Zobrazení celkom 2 Zobrazení dnes

Komentáre

komentárov