Zmena vášho vzhľadu

Nezáleží na tom, koľko máte rokov, pretože nikdy nie je neskoro zmeniť svoj život. Prečítajte si nižšie ako môžete urobiť svoje vonkajšie, alebo vnútorné zmeny a cítiť sa tak šťastne a v harmónii. Toto je posledná metóda zmeny vášho vzhľadu. V prvej časti ste sa dozvedeli ako zmeniť váš život zmenou vašej situácie. V druhej časti ako zmeniť váš život zmenou vášho postoja. Toto je tretia metóda.

 1. Dostaňte sa do formy

Pravidelným cvičením nie len urobíte pre svoj vzhľad to najlepšie, ale tiež si zlepšíte svoje kardiovaskulárne zdravie. Znížite pravdepodobnosť objavu niektorých chorôb. Budete sa tešiť z prísunu väčšieho množstva energie a dokonca zlepšíte aj svoj sexuálny život. Pri pohybovej aktivite si naviac odpočinie vaša myseľ, pretože rozum má prácu s riadením pohybu a nemá už toľko priestoru na premýšľanie nad nezmyslami.

 • Zdraví dospelí potrebujú 150 minút miernej aeróbnej aktivity, alebo 75 minút intenzívnej aeróbnej aktivity každý týždeň. Do miernych aktivít patrí chôdza, alebo kľudné plávanie. Energetické aktivity sú napríklad jogging, kickbox, alebo spinning.
 • Skúste cvičiť silový druh pohybu aspoň dva dni v týždni. Napríklad zdvíhať závažia, cvičiť kliky, alebo sklápačky a podobne, kde využívate svoju vlastnú telesnú váhu.
 • Zvážte chodenie do posilňovne, alebo miesto v športovom tíme. Cvičenie s inými ľuďmi môže pomôcť udržať si motiváciu a cvičenie môže byť viac zábavné.

Strength-in-Motion-Group-Fitness-Training

 

 1. Jedzte dobre

Pamätajte si, že ste to, čo jete. Či už chcete schudnúť, alebo proste zlepšiť svoje celkové zdravie, potom na tom, čo jete, skutočne záleží.

 • Vaša strava by mala obsahovať ovocie, zeleninu, proteíny a celozrnné potraviny. Čítajte etikety potravín a držte sa ďalej od tých, ktoré obsahujú umelé farbivá, aspartan a ďalšie chemikálie. Prázdne sacharidy a cukry jedzte s mierou.
 • Pokiaľ trpíte úzkosťami a depresiami, znížte prísun alkoholu a kofeínu, pretože tieto látky takéto stavy prehlbujú.
 • Buďte za jedlo vďační a kľudne za neho poďakujte napríklad len v duchu. Voda, na ktorú vaše myšlienky pôsobia, je obsiahnutá takmer v každom jedle. Vďaka pozitívnemu prístupu k jedlu bude aj voda v ňom obsiahnutá pozitívna a v istom slova zmysle aj liečivá.
 • Nehltajte, každé kúsok rozžujte čo najdôkladnejšie, je to blahodarné pre trávenie aj váš vnútorný kľud.
 1. Zmeňte vizáž

Zmeniť vizáž nie je len o tom, vyzerať lepšie. Ide tiež o to, cítiť sa ako nový človek, k čomu môže pomôcť zmena účesu či šatníka. Či už ste nespokojní so svojim vzhľadom, alebo už vás skrátka nudí, skúste do toho ísť.

 • Zmeňte svoj šatník. Zbavte sa svojho oblečenia, v ktorom sa cítite zle, nedbalo či inak nepríjemne. Snažte sa vyťažiť zo svojho vzhľadu to najlepšie. To nemusí nutne znamenať obliecť sa ako na karneval, či príliš formálne, ale nájsť oblečenie, ktoré vám padne podľa vášho názoru štýlovo, cenovo dostupné a primerané veku. Hlavne ale vám pohodlné.
 • Zmeňte svoj účes. Nechajte sa ostrihať, alebo si nafarbite vlasy inou farbou. Ženy s dlhými vlasmi by mohli zvážiť napríklad ofinu, alebo skrátenie.
 • Muži môžu svoj vzhľad zmeniť pomocou fúzov. Skúsiť napríklad strnisko, alebo briadku. Keď ste napríklad muž, ktorý mal vždy fúzy, skúste sa pre zmenu oholiť.

RalphLauren

Tipy:

 • Choďte skoro spať a zavčasu vstávajte. Urobte niečo kreatívne hneď ráno – skldajte origami, píšte poviedku, alebo si choďte zabehať.
 • Zvážte možnosť nájsť si pozitívny vzor. Môže to byť učiteľ, člen rodiny, alebo váš obľúbený spisovateľ, herec, alebo spevák. Pomôže vám nájsť motiváciu k prekonaniu prekážok a nasledovaniu svojich snov.
 • Skúste si naplánovať deň, minútu po minúte a vložte do plánu veci, ktoré bežne nerobíte.
 • Pokiaľ máte dlhodobý vzťah, ktorý už nežiari, ale skôr svieti tlmeným svetlom, zaspievajte si s partnerom a rozhodujte o zmenách spoločne. Môže vám to okoreniť váš partnerský aj milostný život.

To bola posledná metóda, ktorá vám pomôže pri zmene vášho života. Pokiaľ sa s nami chcete podeliť o svoje názory tak pridajte komentár, alebo nám napíšte.

1020 Zobrazení celkom 1 Zobrazení dnes

Komentáre

komentárov